Znamení Vepře

08.06.2015 20:03

    Narodila jsem se ve znamení Vepře. No nevím, zda mám být spokojená, ale protože jsem se nenarodila ještě v jiném, nemohu posoudit, co je lepší. Jak zjistit, jací jsou lidé v tomto znamení? Jednoduše. Stačí si přečíst horoskop. Stejný horoskop, jaký má celá dvanáctina světové populace. A přesto nemohu tvrdit, že všichni vepři jsou stejní. Někteří jsou zatím selátka. Starší ročníky už mohou být pěkné svině a určitě se tam objeví pár milionů kanců. Takže podle tohoto rozlišení se o sobě toho moc nedovím. Raději budu číst a vybírat podle toho, co na mě pasuje.
    Myslím si, že věta o tom, že vepři jsou dobrosrdeční, důvěřiví a naivní je platná. Pomáhám, věřím a důvěřuju. A protože jsem naivní, čekám stejnou zpětnou vazbu. V momentě, kdy je to jinak, už s tím nic neudělám. Další věta, popisující pravdomluvnost a víru v pravdu mi jde ze srdce. Přesně se tam píše:" Vepři jsou velice upřímní, což je nebezpečná vlastnost. Říkají pravdu a očekávají, že se ostatní budou chovat taky tak". A teď si správně uvědomuju, jak opravdu naivní jsem.
    Při dalším bádání jsem zjistila, že jsem Vepř v zemi, který mívá neuvěřitelně vyvinutý šestý smysl. Bingo. Mám ho a o sobě to vím, jen jsem to dosud nijak nepopisovala. Jakmile se něco děje, větřím a dokud neznám pravdu, situace mě ubíjí. Sice jsem se nedočetla, že musím mít vše přesně naplánované, vyřešené a jasné, ale to mám asi z nějakého jiného horoskopu.
    Před chvílí jsem narazila na charakteristiku, která nás vepře vystihuje velice pěkně. "Jsou zvídaví a dovedou vymyslet i velice komplikované plány. Lidé narození v roce vepře jsou vysoce inteligentní, ale svou inteligenci nevyužívají k postupu na vysoká vedoucí místa. Ať připravují večeři nebo řeší abstraktní vědecké otázky, vždy to dělají spíše pro radost než pro osobní zisk a bývají proto okolím často podceňováni".

A ještě něco, co krásně doplní předchozí charakteristiku.

"Podstatou lidí narozených v roce vepře je rezignace, přijetí světa takového, jaký je, a poznání cyklické povahy věcí, kterou nelze změnit. Tito lidé všechny události spíše moudře a pasivné pozorují, než by se jich přímo účastnili. V soukromí jsou vřelí a velkorysí, v otázkách citů dokonce neústupní.  Uvědomují si absurditu života a toto poznání je staví z dlouhodobého pohledu do velmi výhodné pozice".